You are currently viewing האם משתלם לעשות פדיקור?

האם משתלם לעשות פדיקור?

הפרמטר החשוב ביותר לבחירת התמחות מסוימת הוא, כמובן, ההכנסה שאנו יכולים לקבל מהתמחות זו. שירות ציפורניים היה ונשאר אחת המניפולציות המפורסמות ביותר 

עבור המחצית המפוארת של האנושות. הדבר האחרון שבנות חוסכות בו הוא, כמובן, עצמן! כאשר לאישה, למשל, יש מצב רוח רע, או בעיות בעבודה, קשיים במערכות יחסים, נראה ששום דבר סביבה לא מספק אותה: צריך רק להתמסר לאהבה, לפנות למורה שיכול להפוך אותה למלכה, נותן ברק לחלקים אלה, העולם ישחק צבעים רעננים ובהירים. תסכימו, ככל שהשירות טוב ונעים יותר שהמאסטר יכול להמליץ ​​לה, ככל שהוא יעורר ביטחון רב יותר, תרצה לחזור אליו לעתים קרובות יותר כדי להביא לעצמך עוד שמחה.

 

למה את צריכה להשתתף בקורס פדיקור?

לעתים קרובות, מתחילים לא רוצים לקחת קורסי פדיקור. חלקם מרגישים עוינות מסוימת, מישהו מאמין שמספיק לשלוט ביסודות המניקור כדי למשוך לקוחות. כמובן שצריך להתחיל איפשהו, אבל מצד שני, התעלמות משירות העזר היא לפחות לקוח אבוד. סביר להניח שתלכי למומחה כזה שיכול לעשות לא רק ידיים יפות ומטופחות, אלא גם רגליים. ואם הוא יודע לעצב, לבנות ציפורניים, לעשות תיקון גבות ולמינצית ריסים, אז למאסטר כזה אין מחיר, את מסתירה אותו מכל החברים המושבעים כדי שהם רק לא ידעו איך את מצליחה להיראות כך. את תהיי גאה ומאושרת שמצאת מאסטר כזה.

לכן, אם תחליטי לבחור במקצוע של מעצב ציפורניים לעצמך, אז את צריכה להיות מוכנה לשיפור עצמי וצמיחה מתמשכים. לכן, עליכן לחשוב היטב לפני שמחליטות לעבור קורסי פדיקור.

תעשיית היופי בזמננו מתפתחת כל הזמן, מוצרים, טכניקות וטכנולוגיות חדשות צצים, וכדי להתעדכן באירועים, את צריכה לשפר באופן קבוע את כישוריך, להשתתף בכיתות אמן כדי להיות בטוחה ביכולות שלך וכל הזמן להיות בכושר טוב. קורסי פדיקור הם אחד משלבים כאלה. אדם לא יכול להפוך למקצוען אם הוא שלט רק בחלק קטן אחד מהמומחיות.

קורס פדיקור הוא אחד היסודות של קריירה בתעשיית היופי, ככל שתקדימו לשלוט בו, כך תוכלו להגביר מהר יותר את זרימת הלקוחות אסירי תודה.

פדיקור מחולק לשני סוגים עיקריים: קלאסי וחומרה.

יש צורך ללמוד את שתי הטכנולוגיות על מנת ליישם אותן בהצלחה בפועל, לכל סוג יש מספר יתרונות וחסרונות.

סוג הפדיקור הקלאסי (המסורתי) כולל השריית כפות הרגליים באמבטיה בתוספת מוצרי קוסמטיקה המסייעים בריכוך אזורים המועדים להיפרקרטוזיס, כפות הרגליים מטופלות בקובץ רגליים מיוחד. תשומת לב מוגברת ניתנת בדרך כלל לכתמים בעייתיים ומחוספסים על העקבים. לאחר מכן המשך לעיבוד הציפורניים. הקצה החופשי של צלחת הציפורן מעוצב, קוטיקולה מתוקנת וגזוזת, מורחים לכה במידת הצורך, ומשתמשים בחומרים מרככים שונים.

פדיקור חומרה מתבצע ללא השריית כף הרגל. כפות הרגליים מוקשות, קוטיקולה וציפורניים מטופלים בציוד וחותכים המתאימים למצב. עבור כל אתר משתמשים בחרירים מסוימים, וחובה לדעת בדיוק באיזו מהם יש להשתמש במקרה מסוים. בניגוד לפדיקור הקלאסי, היתרון הבלתי מעורער של פדיקור חומרה הוא יעילות הרבה יותר גבוהה בטיפול באזורי עור מחוספסים, טיפוח ציפורניים איכותי ושפעה לאורך זמן.

אך למרות היתרונות של הליך זה ויתרונותיו, שימוש לקוי במכשיר עלול לפגוע בכפות הרגליים ובלוחית הציפורן, ולכן חשוב לעבור הכשרה איכותית בבית הספר שם ינתחו בהרחבה וידברו על כל ניואנסים של שימוש בחותכים, הסרה נכונה של יבלות ושיטות התמודדות עם סדקים, שיראו לך כיצד לטפל כראוי בציפורניים חודרניות.

באשר למחיר ההליך, כמובן, פדיקור חומרה הוא בדרך כלל יקר יותר מאשר קלאסי.

בהתאם לכך, היכולת לעשות זאת בהחלט מגדילה את ההכנסה של המאסטר.

לא משנה איזה סוג פדיקור הלקוחה מעדיפה, חשוב להסביר לאיש המקצוע שהמניפולציה צריכה להתבצע באופן קבוע על מנת לשמור על בריאות וניקיון כפות הרגליים.

כדי לשלוט במקצוע חדש, חשוב למצוא מרכז הדרכה שיכול ללמד מיומנויות מקצועיות כאלה שניתן ליישם בקלות מיד לאחר סיום הלימודים.

בבחירת קורסי פדיקור ומכללה, כדאי בהחלט לשים לב לביוגרפיה שלו, לצוות ההוראה שלו, לוותק ולניסיון שלהם, כמו גם לביקורות של סטודנטים שכבר סיימו את לימודיהם. אם יש הזדמנות כזו, תוכלו להגיע לפגישת ייעוץ חינם לראות במו עיניכם איך המכללה חיה, לדבר עם המורים, לברר בפירוט מה צריך כדי להתחיל את הלימודים.