3 שיטות עבודה מומלצות לקמפיין וידאו מצליח

האם זה עדיין ויראלי?

 

והנתונים הסטטיסטיים האלה רק התחזקו במהלך המגפה העולמית. פלטפורמות רבות של וידאו סטרימינג כמו יוטיוב וטוויץ' שברו את שיאי הצפייה כשאנשים עברו לצרוך תוכן וידאו תוך בידוד עצמי בבתיהם.

 

אז נשאלת השאלה, מה צריכה להיות האסטרטגיה של קמפיין הוידאו שלכם?

 

המטרה שלכם צריכה להיות יצירת סרטון שמהדהד אצל הקהל באמצעות סיפורים חזקים שמשכנעים אותו לנקוט בפעולה. פשוט קחו את הדוגמה כיצד מותגים כמו GoPro בונים קהל מעורב ונאמן עם האותנטיות של הסרטונים שלהם. ב-GoPro הוצג סרטון של אדם שרוכב על אופנוע באחד הכבישים המהירים עם GoPro מצורף. הסרטון צולם מנקודת המבט של רוכב האופנוע. הסיבה שהסרטון יצר באז בקרב הצופים הייתה בגלל שהוא היה כל כך מבדר ומרתק עד שהצופים רצו להיות חלק בו.

 

בהשראת קמפיינים מוצלחים בוידאו, יצרנו רשימת טיפים לקמפיין מוצלח:

 

  1. מרכזו את הסרטון שלכם סביב סיפור

סיפור (סטוריטלינג) הוא חלק משמעותי ביצירת סרטון וידאו שובה לב. זה אומר להגיד לקהל שלכם, "אנחנו כאן כי אנחנו רוצים לעזור לכם. הנה מה שיש לנו להציע לך."

 

אחרי הכל, צרכנים שונאים כשמנסים למכור להם. אם סקריפט הוידאו מפרסם את המוצרים והשירותים שלכם באופן גלוי, סביר להניח שהצופים שלכם יילחצו מזה בשניות הראשונות.

 

אז, מנפו את הכוח הרגשי של הוידאו כדי לפנות לנקודות הכאב של הקהל שלכם. כל מה שהוא רוצה זה להישמע ולהתחבר למותג שמהדהד את הערכים שלו. דברו על סיפור המותג שלכם ועל הערך שאתם מספקים לצרכנים שלכם.

 

  1. הפיקו את המרב מערוצי המדיה החברתית שלכם

האם ידעתם שפוסטים במדיה החברתית הכוללים סרטונים מעלים את העניין בהם ב-48% יותר? למעשה, משווקים טוענים כי 64% מהמשתמשים עשויים לרכוש מוצרים לאחר שצפו בסרטונים שלהם. לכן שימוש בפלטפורמות חברתיות מובילות מסיפורי פייסבוק ואינסטגרם ועד סנפצ'ט ויוטיוב בהחלט צריך להיות חלק מאסטרטגיית הקמפיין שלכם.

 

צרו קשר עם העוקבים שמגיבים על קמפיין הוידאו שלכם על ידי מתן הצצה לעומק למה שעתיד לבוא. פרסמו את הסרטונים שלכם בערוצים החברתיים ושתפו וקדמו אותם באמצעות פרסום בתשלום. הציבו מודעות בסרטוני היוטיוב שלכם ​​באמצעות גוגל אדוורדס כדי להפוך אותן לרווחיות.

 

יתר על כן, בצעו אופטימיזציה של הסרטונים לדירוג חיפוש באמצעות שיטות SEO כדי לוודא שהם ניתנים לגילוי ודרגתם גבוהה בתוצאות החיפוש.

 

  1. אל תדלגו על ציוד הוידאו

בעלי המותגים לרוב מתעלמים מחשיבות ציוד הוידאו האיכותי ביותר. לא רק שציוד אורקולי מקצועי משפר את חוויית הוידאו, אלא שהוא גם מאפשר להקליט אותו בצורה מושלמת בפעם הראשונה במקום לשנות אותו לאחר הייצור.

 

התייעצו עם הצלמים המקצועיים שלנו. אנו מציעים שירותי הפקת וידאו ארגוניים מובחרים, יחד עם שירותים כמו פיתוח קונספט, כתיבת תסריטים ועוד.

 

צרו איתנו קשר עוד היום כדי להבטיח את ההצלחה של קמפיין השיווק בוידאו שלכם.